HTH

HTH (Hob to Hood) – inteligentna łączność w Twoim domu. Poznaj funkcję HTH, która w inteligentny sposób łączy płytę indukcyjną z ekstraktorem pary. Technologia ta sprawia, że ​​okap automatycznie dostosowuje swoją wydajność do aktualnego obciążenia płyty kuchennej, dzięki czemu nie trzeba już sterować nim ręcznie. W rezultacie otrzymujesz system bezobsługowy, który stale reaguje na Twoje […]

HTH (Hob to Hood) – inteligentna łączność w Twoim domu.

Poznaj funkcję HTH, która w inteligentny sposób łączy płytę indukcyjną z ekstraktorem pary. Technologia ta sprawia, że ​​okap automatycznie dostosowuje swoją wydajność do aktualnego obciążenia płyty kuchennej, dzięki czemu nie trzeba już sterować nim ręcznie. W rezultacie otrzymujesz system bezobsługowy, który stale reaguje na Twoje potrzeby związane z gotowaniem, zwiększa komfort gotowania i zapewnia przyjemną atmosferę w kuchni.

Funkcja ta jest idealna dla osób poszukujących wydajnego i intuicyjnego rozwiązania do swojej nowoczesnej kuchni. Ciesz się czystością i spokojem bez żadnych zakłóceń, podczas gdy technologia HobToHood zajmie się wszystkim innym.